Dołącz do klubu AVON

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt

Dane osobowe

Adres zamieszkania

Zgody

Najczęściej zadawane pytania

  • 12 możliwości zarobku w 12 katalogach w roku – czyli korzyści z Avon  są co miesięczne, podobnie jest z programami i innymi bonusami. Mamy ich 12 a nie 12 w roku.
  • dostęp do kosmetycznych nowości w fantastycznych cenach– konsultantki by mogły demonstrować i proponować swoim klientkom nowości same mogą kupować je wcześniej w konkurencyjnych cenach.
    szkolenia z zakresu makijażu, zapachów– nawet jeśli nie dysponujesz dużą ilością czasu znajdziesz ciekawe szkolenia internetowe, które możesz odbyć choćby wieczorem w zaciszu swojego domu.
  • atrakcyjne rabaty i konkursy dla konsultantek– w zależności od czasu i wysiłku jaki poświęcisz dla Avon, możesz liczyć na ciekawe bonusy, co 4 tygodnie nowe,
    dodatkowe programy zarobkowe dla konsultantek, aby zrozumieć o co chodzi, dołącz do nas.
  • produkty pomocne w sprzedaży, próbki, katalogi w niskich cenach– są to podstawowe narzędzia dla konsultantek, Avon nie może ich oferować za darmo, ponieważ nie każda konsultantka ma takie same potrzeby, ale zawsze możesz liczyć na dobre ceny katalogów i innych potrzebnych materiałów.
  • porady i informacje o produktach zawarte w Avon Focus, jest to gazetka, która powstaje z myślą o konsultantkach.
  • przewodnik po kosmetykach do makijażu Avon– a w nim nowości, oraz cały wachlarz produktów makijażowych Avon w jednym miejsc

płatność gotówką – przy odbiorze przelew, e-płatność ( payu, blik) w Strefie Avon Klub 

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione produkty zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki. Płatność przy odbiorze dostępna jest dla dostawy ekspresowej, dostawy szybkiej i dostawy do placówek Poczty Polskiej jak i kurierów Inpost. Opłata serwisowa za płatność przy odbiorze wynosi 1 zł i jest automatycznie doliczona do wartości do zapłaty. Jest to opcja dostępna dla wszystkich konsultantek, również tych, które nie ukończyły 18. roku życia.

Płatności kredytowane
Wybierając ten sposób nie musisz płacić za kosmetyki przy odbiorze. Masz więc czas, aby dostarczyć produkty klientom i zebrać od nich płatności. Dzięki temu nie musisz prosić klientów o zapłatę z góry ani zakładać własnych pieniędzy. Termin płatności za zamówienie to 14 dni od daty wystawienia faktury (daty złożenia zamówienia). Termin ten podany jest na każdej fakturze. W 21 dniu środki muszą już być zaksięgowane na koncie AVON.
Swoje saldo, wymaganą płatność, historię transakcji oraz numer rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty sprawdzisz w Strefie Konsultantki – na stronie powitalnej oraz w zakładce Moje konto/ Dane finansowe. Adresatem przelewu jest zawsze Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o., ul. Słowicza 32, 02-170 Warszawa.

Ambasadorki składają zamówienia przez Avon Klub.
wypełniając formularz otrzymasz hasło i numer do logowania aby zamawiać z rabatami do 40%.  Składając zamówienia już za +5 zł otrzymasz nagrode lub +250 zł nagrody od AVON.

Nie ma kwoty minimalnej. Kwota minimalna jest podawana do poszczególnych programów, z których nie mamy obowiązku korzystać.

Katalog w Avon trwa od 1 dnia danego tygodnia do ostatniego dnia miesiąca.

Zamówienie można składać internetowo poprzez wprowadzenie kodów produktów w klubie Avon lub telefonicznie w Biurze Obsługi Konsultatki Warszawie.