Zostań Liderem Avon i zarabiaj online

Dołącz do grona ludzi sukcesu i buduj swój biznes z Avon

Jesteś osobą przedsiębiorczą, energiczną i lubisz pracę z ludźmi? Pragniesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności? Dołącz więc do mojego zespołu i zostań Liderem Sprzedaży. Współpraca z Avon to z pewnością idealne zajęcie a także przyjemny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy dla każdego. Buduj swój biznes, awansuj i korzystaj.

Jak zostać Liderem Sprzedaży?

Proces jest nieskomplikowany. Wystarczy zapisać się najpierw jako Ambasador (możesz to zrobić teraz wypełniając bezpłatny formularz ambasadorki) i złożyć pierwsze zamówienie, a następnie podpisać i wysłać umowę, która posiada formę zlecenia (dla osób fizycznych) bądź pod działalność gospodarczą. Istotną wiadomością jest fakt, że nie ma presji sprzedaży, określonych norm itd. To od nas samych zależy, jak sobie zorganizujemy pracę i jaką mamy wizję na działanie. Z pomocą mogą przyjść materiały szkoleniowe czy wsparcie lidera/managera.

Od początku, czyli najpierw kandydat

Podpisując umowę stajemy się kandydatem na lidera. Aby osiągnąć pierwszy poziom (K1) należy zaprosić do swojej struktury 3 nowych Ambasadorów, którzy zrealizują zamówienie za min. 200zł, a cała grupa na min. 2000zł. Nasze własne zamówienie nie może przekroczyć 50% wartości całej struktury, ale musi wynosić również minimalną kwotę 200. Spełniając te określone warunki awansujemy na lidera.

Zostań Liderem

Poznaj Liderów