Liiv dla Kobiet

My, kobiety, mamy wyjątkowe potrzeby żywieniowe, które zmieniają się na każdym z pięciu etapów naszego życia. I — oczywiście — różnią się od potrzeb mężczyzn.

Jeśli odczuwasz ospałość i zmęczenie, masz trudności ze zrzuceniem tych kilku dodatkowych kilogramów albo zmagasz się z wahaniami nastroju lub uczuciem przytłoczenia, zadbaj o zbilansowaną codzienną dietę.

Nasze produkty zawierają optymalną ilość poszczególnych składników odżywczych, aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby kobiet, niezależnie od etapu i stylu życia Niezależnie od tego, ile masz lat, ponowna analiza diety i stylu życia oraz wprowadzenie zmian na lepsze może korzystnie wpłynąć na Twoje zdrowie i samopoczucie, a te z kolei będą miały istotny wpływ na Twój wygląd.Przedstawiamy serię LIIV

Czym są produkty Liiv Avon?

My, kobiety, mamy wyjątkowe potrzeby żywieniowe, które zmieniają się na każdym z pięciu etapów naszego życia. I — oczywiście — różnią się od potrzeb mężczyzn. Jeśli odczuwasz ospałość i zmęczenie, masz trudności ze zrzuceniem tych kilku dodatkowych kilogramów albo zmagasz się z wahaniami nastroju lub uczuciem przytłoczenia, zadbaj o zbilansowaną codzienną dietę.

Nasze produkty zawierają optymalną ilość poszczególnych składników odżywczych, aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby kobiet, niezależnie od etapu i stylu życia Niezależnie od tego, ile masz lat, ponowna analiza diety i stylu życia oraz wprowadzenie zmian na lepsze może korzystnie wpłynąć na Twoje zdrowie i samopoczucie, a te z kolei będą miały istotny wpływ na Twój wygląd.

Liiv – suplementy diety w tabletkach

Każda kobieta wie, jak ważne jest dbanie o urodę od wewnątrz. Seria LiiV Avon składa się z wysokiej jakości składników, które sprzyjają nocnej regeneracji organizmu, niezbędnej do jego odbudowy, odprężenia i relaksu. W skład produktu wchodzi zestaw cennych i przyswajalnych naturalnych wyciągów z roślin i ziół (kozłek lekarski, mięta, melisa), minerałów (m.in. magnez) oraz witamin, w tym B6. Tabletki spożywane na noc ułatwiają zasypianie i zapewniają spokojny sen. Jedno opakowanie wystarcza na miesięczną kurację.

Zbilansowany posiłek w formie koktajlu w proszku dla dorosłych kobiet

Utrzymanie zdrowej i szczupłej sylwetki to marzenie wielu kobietom. Jednakże obowiązki prywatne i zawodowe nie pozwala na spokojne przygotowanie zdrowego i wartościowego posiłku. Tym samym codzienna dieta może pozostawiać wiele do życzenia. Pyszne koktajle od LiiV Avon zawierają w składzie zestaw 25 niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin i składników mineralnych, a także białko i błonnik. Produkt można spożywać zamiast jednego lub dwóch posiłków: śniadania, obiadu lub kolacji. Warto zaznaczyć, że suplement diety nie jest w stanie zastąpić prawidłowego, zbilansowanego odżywiania się. Saszetkę można wymieszać w shakerze lub blenderze w kilka sekund. W jednym opakowaniu znajduje się 5 lub 14 saszetek zdrowego i smacznego koktajlu.

Kolagen dla urody

Kolagen jest największym sprzymierzeńcem gładkiej, promiennej skóry, ponieważ odpowiada za jej gęstość i elastyczność. W rzeczywistości to białko strukturalne stanowi około 80% suchej masy skóry! Kolagen pełni również wiele innych ważnych funkcji w całym organizmie. Stanowi on 30% wszystkich białek w ciele ludzkim i jest kluczowym budulcem mięśni, więzadeł, ścięgien, żył, kości, włosów i paznokci. Jego nazwa pochodzi z języka greckiego — „kolla” oznacza klej — i jest niezwykle trafna, bowiem substancja ta spaja nasze ciało.

Preparat jest dostępny w formie pojedynczych saszetek z wysoką zawartością peptydów kolagenowych, które po prostu miesza się z dowolnym napojem i wypija raz dziennie.

Koncentrat napoju aloesowego z zieloną herbatą i imbirem

Koncentrat napoju aloesowego z zieloną herbatą i imbirem w wygodnej formie do rozcieńczenia. Odśwież się latem i zadbaj o swoje ciało ze smacznym napojem Liiv – stworzyliśmy go specjalnie dla kobiet. Dobrze nawadnia organizm i wspiera jego codzienną pracę. Dzięki aloesowi reguluje poziom cukru we krwi, a imbir i zielona herbata wzmacniają odporność i wspomagają walkę z wolnymi rodnikami. Jedna butelka koncentratu napoju aloesowego Liiv wystarczy na przygotowanie aż 26 porcji nawadniającego napoju.

Zbilansowany posiłek w formie koktajlu w proszku dla kobiet planujących ciążę

Pokrywa 50% dziennego zapotrzebowania na witaminy i minerały, zawiera wysokiej jakości białko pochodzenia wegańskiego i wyróżnia się wysoką zawartością błonnika. Jedna porcja koktajlu z mlekiem to tylko 219 kcal. Koktajl ma naturalny smak waniliowy, który można urozmaicić poprzez dodanie owoców lub warzyw.
Główne cechy wersji dla kobiet planujących ciążę w porównaniu do koktaju dla kobiet dorosłych:

  • mniej tłuszczów nasyconych
  • więcej tłuszczów jednonienasyconych i wielonienasyconych
  • więcej wapnia
  • więcej witaminy D
  • więcej kwasu foliowego
  • odpowiedni dla wegan