Pielęgnacja włosów – nie tylko szampon i odżywka

Udostępnij

Odpowiednia pielęgnacja jest niezwykle ważna dla wszystkich rodzajów włosów. W Avon dostępne są różne kosmetyki, które pozwolą o nie kompleksowo zadbać – m.in. szampony do włosów suchych i zniszczonych, wzmacniające i nawilżające odżywki, regenerujące maski czy termoochronne spraye. Właściwa pielęgnacja jest też podstawą dla dalszych zabiegów stylizacyjnych. Zobacz nasze produkty i skompletuj zestaw odpowiedni dla siebie.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów – szeroka oferta Avon

Odpowiednia i regularna pielęgnacja skóry głowi to gwarancja zdrowia oraz czystości. Dopasuj odpowiednie preparaty do potrzeb swoich włosów. Wśród kosmetyków Avon znajdziesz m.in.:

– szampony,

– odżywki,

– szampony i odżywki 2w1,

– maski i serum,

– kuracje,

– spraye,

– akcesoria do pielęgnacji i modelowania, m.in. szczotki, grzebienie, zestawy gumek itd

Pielęgnacja włosów – nie tylko szampon i odżywka

Aby osiągnąć efekt pielęgnacyjny taki, jakiego pragniesz, musisz znać potrzeby swoich włosów. Jedynie odpowiednio dobrany szampon i odżywka, ew. także dodatkowe kosmetyki fryzjerskie, mogą pomóc. Wybierz produkty Avon, powstałe na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, aby zapewniły natychmiastowy efekt.

Stosuj je jednak rozsądnie – do włosów suchych wybierz szampon regenerujący, do farbowanych utrwalający kolor, a do wyjątkowo zniszczonych zarówno szampon regenerujący, jak i wzmacniającą odżywkę. Właściwie dobrane kosmetyki gwarantują szybsze efekty, sprawiając, że włosy odżyją i pięknie się prezentują – są też odpowiednio przygotowane do dalszej stylizacji, np. koloryzacji wybraną farbą.

 

Kup teraz 

Kup teraz